Ezek lesznek az Erkel Színház 2025/2026-os évad bemutatói!
Ezek lesznek az Erkel Színház 2025/2026-os évad bemutatói!
Zenés nagyszínházi kavalkáddal várnak benneteket az Erkel Színház első évadaban. Az évadnyitó előadás, A trón szeptember 19-én kerül színre: a Hunyadi Mátyás történetét elmesélő musical politikai dráma, krimi és szerelmi történet egyben, és izgalmas kérdéseket vet fel a sorsról és döntéseink súlyáról.
Októberben érkezik a világ egyik legsikeresebb musicalje, az Elisabeth, ahol a Halál lép elő főszereplővé, míg novemberben a humoré lesz a főszerep: az Apáca Show diszkó- és gospelslágerekkel tölti meg az Erkel Színház színpadát.
Az ünnepi időszakban, december 19-én a családoknak kedvezünk az Álomutazóval, amely egy színes, fantáziadús kalandra invitál a gyerekkor világába, miközben elgondolkodhatunk az álmok és a mesterséges intelligencia kapcsolatáról.
A romantika rajongói 2026. február 14-én, Valentin-napon találhatják meg kedvencüket, amikor a Hogyan tudnék élni nélküled? a Demjén-slágerekkel átszőtt balatoni szerelmi történet elevenedik meg a színpadon.
Az évadot márciusban a szenvedéllyel és titkokkal teli Rebecca zárja, amely Daphne du Maurier regénye és Hitchcock filmje alapján készült, és sodró erejű érzelmi utazást ígér.
Minden korosztálynak kínálunk valami különlegeset – a történelmi drámától a vígjátékon át a misztikus thrillerekig.
Jegyvásárlás a 2025. év végéig meghirdetett előadásokra lehetséges. Jegyek online ma estétől kaphatóak ide kattintva!